İlimizde Görev Yapan Defterdarlarımız

   
Hüseyin Avni MUTLU 21/09/1970 - 31/08/1976
Hüseyin GÜNGÖR 02/08/1976 - 26/06/1978
Hüseyin GÜNDOĞDU 04/07/1978 - 16/06/1980
Necdet KAVİ 20/06/1980 - 31/10/1984
Turgut GÜNEY 31/10/1984 - 04/09/1985
Mehmet KUTLU 10/02/1986 - 16/08/1991
Sadrettin KARABACAK 02/09/1991 - 24/11/1992
Niyazi MUSAOĞLU 01/12/1992 - 15/11/1994
Cabir DÖNER 28/11/1994 - 08/11/1999
Ali TOSUN 15/11/1999 - 16/09/2003
Hasan BALTACI 06/10/2003 - 13/06/2009
Erol PİŞKİN 07/08/2009 - 18/01/2016